Wybielanie zębów Koszalin

Home / Wybielanie zębów Koszalin

 

 

 

Wybielanie zębów w ramach stomatologii estetycznej

Piękny biały uśmiech dodaje uroku, pewności siebie, wpływa na lepsze samopoczucie, a nawet odejmuje lat. Kolor zębów dla wielu osób ma ogromne znaczenie. Jeśli również dla Ciebie to dobrze trafiłeś. Wybielanie zębów to specjalność naszej doświadczonej i certyfikowanej higienistki. 

Wraz z upływem lat nasz uśmiech szarzeje. Staje się tak wyniku picia kawy, herbaty, spożywania jedzenia z barwnikami. Także palenie papierosów wpływa na kolor naszych zębów. Pomimo regularnego mycia zębów i dbania o profilaktykę trudno jest pozbyć odcieni szarości z zębów. W takim przypadku nasi nowi i obecni pacjenci decydują się na wybielanie zębów.

Nasze podejście do wybielania zębów i higieny jamy ustnej

W swojej pracy używam tylko bezpiecznych preparatów indywidualnie dobranych do stanu jamy ustnej. Każdy zabieg wybielania przeprowadzam w sposób nieinwazyjny w celu poprawy koloru zębów. Oprócz wybielania moją misją jest edukacja z zakresu higienizacji, która pozwala zachować zęby na całe życie.

Magdalena Gocoł – dyplomowana higienistka

Cennik zabiegów higienicznych i wybielających

Poniżej podane są przykładowe ceny usług wchodzących w zakres wybielania zębów w naszym gabinecie w Koszalinie. Każdy zabieg poprzedzony jest edukacją z zakresu utrzymania długotrwałego efektu pięknych białych zębów przez naszą higienistkę. W celu przeprowadzenia bezpiecznego zabiegu wybielania dobierzemy metodę dostosowaną do stanu Twojego uzębienia.

Rodzaj wybielaniaCena
Instruktaż higieny jamy ustnej wraz z doborem produktów200 zł
Pakiet usuwania kamienia nazębnego i piaskowania zębów450 zł
Usuwanie kamienia nazębnego – skaling300 zł
Piaskowanie zębów300 zł
Fluoryzacja100zł
Wybielanie domowe – wybielanie za pomocą indywidualnie przygotowanych nakładek do użytku domowego. Kuracja trwa 18 dni.1600zł
Wybielanie Pro1600 zł
ICON (1 ząb)200 zł

Wszystkie metody wybielania w naszym gabinecie są bezpieczne dla zębów i nie powodują nadwrażliwości. Pracujemy tylko na certyfikowanych preparatach oraz zaawansowanego i specjalistycznego sprzętu i narzędzi. Cały cennik naszych usług znajdziesz tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się z zakresem usług higienizacyjnych w Kovalenko Dental Team.

*Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu wybielania w przypadku wystąpienia jakichkolwiek przeciwwskazań.

Przykład stanu zębów przed i po zabiegu wybielania

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w Kovalenko Dental Team

Pacjenci zgłaszający się do naszej kliniki w Koszalinie chcą nie tylko, aby leczenie przywróciło im zdrowie i funkcjonalność jamy ustnej. Szukają zabiegu, który zapewni im estetyczny wygląd uzębienia i piękny uśmiech. Aby sprostać tym potrzebom, w Kovalenko Dental Team przygotowaliśmy ofertę z zakresu stomatologii estetycznej. Nasi pacjenci w szczególności zadowoleni są z zabiegów takich, jak licówki, bonding, wybielanie i usuwanie kamienia.

Jeśli jednak szukasz też innych usług stomatologicznych lub ortodontycznych takich, jak leczenie kanałowe, leczenie chorób okluzyjnych, czy też zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej — jesteś we właściwym miejscu. Aby ustalić plan leczenia dopasowany do Twoich potrzeb, umów się na konsultację i zapoznaj się z cennikiem usług stomatologicznych.

Dbamy o naszych pacjentów:

Doświadczona higienistka

Wybielanie wykonywane przez doświadczoną higienistkę Magdalenę Gocał

Sprawdzone prepraty

Korzystamy tylko ze sprawdzonych, bezpiecznych i certyfikowanych preparatów i materiałów do wybielania zębów.

Edukujemy

Podczas wizyty higienizacyjnej nauczysz się jak prawidłowo czyścić swoje zęby. Pomoże w doborze odpowiednich akcesoriów do higieny zębów

Magdalena Gocoł – Dyplomowana higienistka stomatologiczna.

Prawdziwy ekspert usuwania kamienia nazębnego (skaling), bezpiecznego piaskowania i wybielania zębów. Dla Magdy najważniejsze jest zadowolenie pacjenta oraz bezpieczne wykonywanie zabiegów higieny jamy ustnej.

Magda nieustannie poszerza swoją wiedzę przez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Doceniają to nie tylko pacjenci. Magda zajęła III miejsce w konkursie ogólnopolskim jako „Higienistka Roku 2017” i od tamtej pory czynnie uczestniczy w Olimpiadach i konkursach, promujących pracę higienistki stomatologicznej.

 

Opinie naszych pacjentów

Kovalenko Dental Team – Twój stomatolog w Koszalinie

Adres: Świętego Wojciecha 24,
75-666 Koszalin
Rejestracja: +48690007678
Mail: dent@kovalenko.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 13:00 – 20:00
Wtorek: 10:00 – 20:00
Środa: 8:00 – 15:00
Czwartek: 8:00 – 15:00
Piątek: 8:00 – 15:00

Call Now Button