Stomatologia estetyczna w Koszalinie

Home / Stomatologia estetyczna w Koszalinie

 

Stomatologia estetyczna w Kovalenko Dental Team

Dla wielu naszych pacjentów idealny uśmiech i pozbawione wad zęby są na wagę złota. Coraz częściej szukają oni specjalistycznych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, które znaleźć można w naszej ofercie. W Kovalenko Dental Team wykorzystujemy różne dostępne techniki i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb. Z nami zyskasz uśmiech, o którym zawsze marzyłeś, a Twoje zęby staną się piękniejsze. 

Licówki kompozytowe i porcelanowe

Licówki są świetną opcją dla osób, które chcą skorygować pewne problemy estetyczne związane z uzębieniem — mogą to być np. przebarwienia, uszkodzone zęby, utrata połysku, wady kształtu, drobne pęknięcia, zbyt duże przestrzenie między zębami. W Kovalenko Dental Team wykorzystujemy dwa typy licówek: kompozytowe i porcelanowe. Kompozytowe wykonane są z cienkiej warstwy żywicy syntetycznej, która przylega do zęba. Porcelanowe powstają z cienkiego arkusza ceramicznego połączonego żywicą z zewnętrzną powierzchnią zęba.

Bonding w Koszalinie

Bonding (licówka kompozytowa) ma na celu estetyczną odbudowę zębów. Ten bezbolesny i korzystny cenowo zabieg wykorzystuje żywicę kompozytową. Nasi pacjenci, którzy zdecydowali się na bonding są często zaskoczeni jego długotrwałymi efektami oraz tym, że zabieg zazwyczaj wymaga tylko jednej, bezbolesnej i komfortowej wizyty. Bonding jest dla Ciebie, jeśli:

  • masz zęby o nieregularnym kształcie, 
  • Twoje zęby mają uszczerbki, 
  • nie podoba Ci się kolor zębów lub mają one przebarwienia, 
  • szukasz substytutu tradycyjnych wypełnień.

Różnica między licówkami, a bondingiem

Licówki i bonding to dwa odmienne zabiegi, mające jednak ten sam efekt: zdrowe i pięknie wyglądające zęby. Główną różnicą między licówkami a bondingiem jest materiał używany do wykonania zabiegu. Do bondingu używany jest specjalny kompozyt, natomiast licówki są wytwarzane z porcelany. W związku z tym różnica jest także w cenie — licówki ceramiczne są zabiegiem nieodwracalnym, dużo trwalszym, ale też i droższym. Natomiast bonding zapewnia naturalny efekt, szybkie uzupełnienie niewielkich defektów kosmetycznych, jest nieinwazyjny, a także tańszy. Nie jest jednak tak trwały, jak licówki, a jego wytrzymałość to parę lat.

Cena bondingu i licówek

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje bonding oraz licówki, to jesteś w dobrym miejscu. Poniżej znajdziesz cenę bondingu i licówki porcelanowej jednego zęba.

Zabieg bondingu jest szybki, efektywny – trwa do 60 minut na jednym zębie. W przypadki zakładania licówki potrzebne są co najmniej dwie wizyty. Na pierwszej konsultacji, pobiera się wycisk w celu przygotowania przez protetyka idealnie pasującej licówki porcelanowej. Na drugiej odbywa się zakładanie licówki. Obie metody –  bonding i licówka porcelanowa – poprawiają wygląd zębów, gdyż umożliwiają korygowanie ubytków, pęknięć, przebarwień czy drobnych nieprawidłowości w ustawieniu zębów.

Usługi w ramach stomatologii estetycznej
Licówka kompozytowa (bonding)690 zł
Licówka porcelanowa2050 zł

Dbamy o naszych pacjentów:

Leczymy trudne przypadki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy usuwanie zębów to dla nas ostateczność. Zawsze walczymy o każdy ząb.

Zabiegi ze znieczuleniem

Dokładamy wszelkich starań, by pacjenci bezboleśnie przeszli zabiegi chirurgii stomatologicznej. W tym celu stosujemy znieczulenie powierzchniowe i miejscowe.

Komfort i bezpieczeństwo

Poczucie komfortu, bezpieczeństwo i przyjazna atmosfera podczas pobytu w naszym gabinecie są dla nas bardzo ważne.

Wybielanie

Kamień nazębny, palenie papierosów, picie kawy, wina, herbaty — to wszystko może powodować przebarwienia. Rozwiązaniem jest zabieg wybielania zębów w naszej klinice Kovalenko Dental Team. Zapewnimy Ci leczenie i doradztwo dopasowane do Twoich potrzeb. Co najważniejsze, nasze metody wybielania są w pełni bezpieczne i nie powodują nadwrażliwości zębów. Spośród tego rodzaju zabiegów, znajdziesz w naszej ofercie: wybielanie domowe z użyciem specjalnych nakładek (jest to kuracja trwająca 18 dni), wybielanie pro, a także ICON (mikroinwazyjne leczenie wczesnych zmian próchnicowych, pozwalające na usunięcie małych plam powstałych na skutek próchnicy).

Wybielanie przed i po

Cennik zabiegów stomatologii estetycznej w Koszalinie

Poniżej podane są orientacyjne ceny usług wchodzących w skład wybielania, gdyż każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Zobacz cennik wszystkich naszych usług tutaj. Umów wizytę już dziś.

Usługi w ramach stomatologii estetycznej
Wybielanie domowe – wybielanie za pomocą indywidualnie przygotowanych nakładek do użytku domowego. Kuracja trwa 18 dni.1600 zł
ICON (1 ząb) 200 zł

Kovalenko Dental Team – Twój stomatolog w Koszalinie

Adres: Świętego Wojciecha 24,

75-666 Koszalin

Rejestracja: +48690007678

Mail: dent@kovalenko.com.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 13:00 – 20:00

Wtorek: 10:00 – 20:00

Środa: 8:00 – 15:00

Czwartek: 8:00 – 15:00

Piątek: 8:00 – 15:00

Call Now Button