Implanty w Koszalinie

Home / Implanty w Koszalinie

 

Implanty w Koszalinie

Doświadczyłeś utraty jednego lub kilku zębów i zastanawiasz się nad uzupełnieniem tych ubytków? W naszej klinice w Koszalinie oferujemy zabiegi polegające na wszczepieniu implantów zębowych. Już dziś umów się na konsultację implantologiczną i dowiedz się, czy jest to metoda dla Ciebie!

Czym jest implant?

Implanty zębów to specjalne metalowe śruby, które zastępują korzeń zęba w przypadku jego całkowitego ubytku. Struktura implantu opracowana jest tak, aby swoim wyglądem przypominała naturalny ząb. Implanty wszczepia się w kość szczęki podczas zabiegu chirurgicznego. Następnie umieszcza się na nim np. korony, mosty czy protezy zębowe.

Implanty zębów w Koszalinie

Wybraliśmy dla Ciebie tytanowe implanty światowego lidera w dziedzinie nowoczesnej stomatologii. Implany Novadent są stosowane od 20 lat. Co to nam daje? Przede wszystkim możliwość długoterminowej współpracy, stabilny dostęp do części zamiennych. Ponadto jest to dla nas gwarancja sukcesu leczenia implantologicznego popartego 30-letnimi badaniami Novadent.  Tym samym mamy pewność, że oferujemy Ci jakość, na której zależy naszym pacjentom. Jeśli szukasz implantów zębów w Koszalinie, to w Kovalenko Dental Team wspólnie wybierzemy rozwiązanie dopasowane do stanu Twojego uzębienia i zdrowia.

Etapy leczenia implantologicznego:

W naszym gabinecie leczenie implantologiczne opiera się na 5 etapach:

1. Pierwsza wizyta

Pierwszym krokiem do leczenia implantologicznego jest badanie narządu żucia. Na podstawie zdjęcia CBCT i 2D wykonujemy zaawansowane badanie w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu.

2. Druga wizyta

Na tym etapie wprowadzamy implant. W trakcie zabiegu podejmujemy decyzję, czy możemy zastosować natychmiastowe obciążenie (korona tymczasowa na implancie) czy dopiero po wygojeniu.

3. Gojenie

Nadszedł czas na zdjęcie szwów. Po około 10 dniach od wprowadzenia implantu usuwamy szwy oraz szacujemy przybliżony czas wygojenia. Minimalny okres to 5 miesięcy.

4. Odbudowa

Następnym etapem jest założenie korony protetycznej. Kiedy tkanki są już zabliźnione, odsłaniamy implant i przygotowujemy miejsce dla korony protetycznej (przybliżony czas gojenia 2-3 tygodnie). Na tym etapie współpracujemy z technikiem dentystycznym.

5. Opieka pozabiegowa

Cały czas jesteś pod opieką. Aby utrzymać długotrwałe efekty leczenia implantologicznego, zalecamy dbanie o higienę jamy ustnej zgodnie ze wskazówkami lekarza i higienistki oraz regularne kontrole w naszym gabinecie wykonywane co pół roku.

Skaner 3D w leczeniu implantami

W Kovalenko Detal Team skaner 3D wykorzystujemy w leczeniu implantami. Jego zastosowanie w diagnostyce ma kluczowe znaczenie dla precyzji i efektywności dla całego procesu wstawienia implantów.

Nasi pacjenci docenili Skaner iTero, ponieważ eliminuje konieczność tradycyjnych wycisków oraz znacząco zwiększa komfort leczenia implantami. Jeśli szukasz gabinetu stomatologicznego w Koszalinie, gdzie komfort pacjenta jest tak samo ważny jak precyzja, to Kovalenko Detal Team jest do tego idealnym miejscem. Nasi stomatolodzy otoczą Cię opieką i uwagą od pierwszej wizyty, a zastosowanie skanera 3D umożliwi:

  • dokładny pomiar kości,
  • uwzględnienie niuansów anatomicznych w Twojej jamie ustnej,
  • idealne umieszczenie implantu,
  • wizualizację efektów leczenia,

Wszystko to przekłada się na jakość, skuteczność leczenia oraz skrócenie rekonwalescencji po zabiegu wszczepiania implantu. Zapraszamy do umówienia pierwszej konsultacji z Artemem Kovalenko.

Innowacyjna odbudowa kości przed wszczepieniem implantu 

Pacjenci, którzy pragną pięknego i zdrowego uśmiechu, trafiają do naszego gabinetu, z myślą o leczeniu implantami. Część z nich potrzebuje odbudowy kości przed wszczepieniem implantu. Dzieje się tak, ponieważ w miejscu usunięcia zęba, kość zaczyna zanikać i trzeba ją uzupełnić przed wszczepieniem implantu. Jest wiele metod odbudowy kości, a my oprócz tradycyjnych rozwiązań oferujemy autotransplantacja kości pacjenta jako naturalne rozwiązanie. Procedura autotransplantacji własnej kości zapewnia solidne podparcie dla implantu, przyspieszając proces gojenia i minimalizując ryzyko powikłań. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć drogę do pięknego uśmiechu i dowiedzieć się o odbudowie kości przed wszczepieniem implantu.

Umów konsultacje implantologiczną 

Jeśli chcesz zadbać o swój komfort podczas uśmiechania się, mówienia i jedzenia umów się na konsultację implantologiczną już dziś. Na spotkaniu określimy czy w Twoim przypadku możliwe jest wykonanie zabiegu. Jeśli okaże się, że nie mamy takiej możliwości, ustalimy, jakie kroki musimy podjąć, by móc bez przeszkód wykonać zabieg wprowadzenia implantu i zagwarantować Ci piękny i zdrowy uśmiech. 

Przed rozpoczęciem leczenia implantologicznego wykonujemy kompleksowe badanie całego narządu żucia, w tym badanie pantomogramem. W naszej klinice do leczenia podchodzimy  interdyscyplinarnie, dlatego masz pewność, że twój przypadek zostanie rozpatrzony pod kątem chirurgii stomatologicznej, leczenia ortodontycznego, czy chorób okluzyjnych.

Usługa
Konsultacja implantologiczna250 zł + koszt zdjęć RTG I CBCT
Implant2500 zł
Korona ceramiczna na implancie3000 zł
Mosty na implantach: 3 -punktowy most (uzupełnienie trzech zębów) 4 -punktowy most (uzupełnienie czterech zębów) 12950 zł
4 -punktowy most (uzupełnienie czterech zębów)14900 zł
Protezy na implantach: I ETAP: Proteza oparta na implantach natychmiastowa (akrylowa) 1 łuk 17500 zł
II ETAP: Proteza na implantach (korony na podbudowie z metalu licowane ceramiką) 1 łuk 17500 zł
Proteza na implantach (korony pełnoceramiczne/cyrkonowe) 1 łuk21500 zł

Znany Lekarz

Opinie pacjentów na Google Moja Firma

Stomatolog Koszalin Artem Kovalenko
4.5
Na podstawie 44 opinii
powered by Google
Aleksandra JankowskaAleksandra Jankowska
07:23 30 May 24
Basia WrrBasia Wrr
18:38 27 May 24
Odmowa przyjęcia mimo silnego bólu zęba z opuchlizną.
Dominik KoculakDominik Koculak
17:05 23 Apr 24
Pani stomatolog nie potrafi odróżnić opatrunku od normalnego wypełnienia, przez co zmarnowałem czas i pieniądze na wizytę. Kompletny zawód
Robert KisielRobert Kisiel
05:23 21 Apr 24
Nie polecam
Natalia KozakNatalia Kozak
11:41 17 Apr 24
Maksymalne wprowadzenie potencjalnego pacjenta w błąd i totalne zlekceważenie. Chciałam przenieść leczenie ortodontyczne do tegoż gabinetu, dostałam najpierw informację, że rejestracja musi to zweryfikować to z Panią Doktor, potem że mam przyjechać- przyjechałam. Potem sprawdzono mój zgryz, otrzymałam wiadomość, że jest wykonane świetnie. Następnie, że jednak Pani Doktor musi się przespać z myślami (o czym tu myśleć tak naprawdę? Albo robisz, albo nie) i że otrzymam odpowiedź na początku tygodnia. W środę po kilku moich upomnieniach dostałam wiadomość,że Pani Doktor się jednak nie podejmie. To po co w ogóle mnie Państwo zaprosiliście? Dodam także, że bardzo niemiło czułam się w gabinecie tejże Doktor i czułam wewnętrzną pretensjonalnosc, po co w ogóle przyjechałam. Może, gdybym była z Ukrainy, poszłoby gładko, a tak ...? Strasznie słabe zachowanie i zero profesjonalnosci. Nie zaprasza się kogoś po to, aby sobie przyjechał 150 km. I nie ma tu dla mnie żadnego wytłumaczenia.
Leszek DawidowskiLeszek Dawidowski
06:41 15 Apr 24
Do pewnego czasu naprawdę miałem do tego lekarza dentystę zaufanie, lecz któregoś pewnego dnia po wielu wątpliwościach, które wcześniej odrzucałem, doszedłem do wniosku, że to wyczajny gość który szanuję tylko pieniądze! Gdyż robiąc jednego zęba najpierw kanałowe potem koronę potem jeszcze coś potem, mając wciąż co jakiś czas dyskomfort w postaci swędzenia mieszany z lekkim bólem pomiędzy robionym zębem przez doktora, więc kupiłem sobie maszynkę do usuwania kamienia z kamerą po której zauważyłem, że ten ząb jest na nim dziwny kształt co zacząłem myśleć, przecież doktor ma specjalistyczny sprzęt w dodatku robił go około 1,5h za każdym razem i dziwne by nie zauważył tego? Umówiłem się kolejny raz by to zrobic, uważając, że powinien to już wcześniej zrobić ale za każdym razem wystawił paragon i tym samym robię kilka razy tego samego zęba gdzie już wydałem na niego około 2 tysiące mając wciąż z nim problem bo po między zębami zrobił to ale znowu dziennym trafem przeoczył zrobić resztę by ten ząb przetrwał jak w moim założeniu było!Druga rzeczy do ząb z drugiej strony gdzie było robione też kanałowe po czym specjalnym sprzętem dojrzał pęknięcie jego ścianki (szkoda, ze tym sprzętem nie zauważył próchnicy czy dziwnych śladów na zębie robionym kilkukrotnie) gdy chciałem koniec końców zrobić mu koronę, to mówił coś na kształt manipulacyjnej, że nie będzie go robił jedynie co zrobił to zabezpieczył go dając efekt wciśniętej kapusty do garnka co w efekcie ranił mi policzek i język, gdy dzwoniłem do nich używając słowa by go poprawić by był "obiegowy" udawała, że nie rozumie śmiejąc się z tego terminu, bo powinienem użyć terminu "opływowy". Jak taka osoba nie ma wystarczającej wyobraźni by sklejic znaczenie "obiegowy ząb" do "obiegowy ząb" to chyba nie powinna pracować gdzie pracuje! Koniec końców jak byłem robić tamtą stronę zdecydowałem się na postawienie na pękniętym zębie koronę to doktor powiedział, że się nie podejmie tego bo on jest na stracenie, jedynkę czego się podjął to spiłowal go na tyle , że zmienił mi całkowanie zgryz co doprowadziło do jego ukruszenia na samym rogu, a niby doktór ma specjalizację chirurga szczękowego… (dziwne bo poprzedni ząb nie jest na strącenie mając z nim problem do teraz, a niby był robiony dokładnie ale 4 czy 5 razy potrzebowałem interwencji i worka pieniędze!).
Bog RokBog Rok
10:12 08 Feb 24
Chcesz zyskać zdrowy, piękny uśmiech nie wahaj się wybierz fantastyczny team Kovalenko.Spotkasz się z życzliwym, przyjaznym przyjęciem, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Efekt pracy doktora Artema zwala z nóg. Jeszcze raz dziękuję, jesteście wielcy 💚Życzę sukcesów i wielu zadowolonych klientów.
Dorota KosiorowskaDorota Kosiorowska
16:26 19 Oct 23
Polecam bardzo dobra klinika profesjonalne podejście do problemu. Ciepłe i życzliwe wsparcie . Doktor super i pozostały personel
Bartosz WziątekBartosz Wziątek
07:37 23 Sep 23
Olek DogodaOlek Dogoda
12:29 21 Aug 23
Oliwia SzczygielskaOliwia Szczygielska
14:11 02 Jul 23
Nie polecam
Piotr HermanowskiPiotr Hermanowski
19:38 09 Jun 23
Najlepsza Klinika! =)
robert gontarrobert gontar
20:09 30 May 23
Boisz się dentysty? To polecam gabinet Doktora Kovalenko. Jeśli ktoś potrafi odczarować strach przed fotelem dentystycznym, to na pewno jest to Team Kovalenko. Przemiła obsługa, ogromna empatia i zrozumienie dla pacjęta. Doktor Marta sprawiła, że wizyty w gabinecie stomatologicznym odbierałem jak coś odprężającego a nie stresującego. Pani Emilia z koleji zadbała by wszystko było na czas i działało jak w zegarku. Wszystko bardzo profesjonalnie i z uśmiechem.Pozdrawiam cały zespół i gorąco polecam!
ANNA MYRGAANNA MYRGA
17:48 16 Mar 23
Bardzo serdecznie polecamy.Oboje z mężem leczymy się w tej klinice.Cudowna atmosfera, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Bardzo sympatyczny personel.Jeszcze wiele przed nami,ale jesteśmy pewni,że nasze uśmiechy zostaną przywrócone ,co niestety wymaga czasu.Serdecznie dziękujemy całemu personelowi za ogromne wsparcie i za cudowną atmosferę ,która tam panuje.Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia.
Marta SieńkoMarta Sieńko
06:52 10 Mar 23
Doskonała klinika. Kompetentni lekarze, troskliwy i przyjazny personel. Specjalne podziękowania dla Artema Kovalenko.)
Karolina DudziaKarolina Dudzia
18:16 14 Dec 22
Polecam za podejście do pacjenta, fachowość i kompetencje całego zespołu. Stomatolog na szóstkę z plusem 🙂
Filip WdowiakFilip Wdowiak
17:16 24 Oct 22
Naprawdę polecam to miejsce Filip. Stomatolog jest najlepszy w mieście Koszalin przy ulicy świętego Wojciecha 24. Byłem tam. I pojawię się jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Stomatolog Koszalin Artem Kovalenko. Bardzo miła obsługa profesjonalne podejście do Klienta.
Paulina BaranowskaPaulina Baranowska
17:08 22 Sep 22
Jestem w trakcie leczenia zębów. Są w paskudnym stanie ale w żaden przykry sposób nie zostały skomentowane. Pełen profesjonalizm, czułam się naprawdę bezpiecznie podczas usuwania kamienia, leczenia szóstki i chirurgicznego usuwania ósemki. Miła załoga z ogromem empatii i przyjaznym nastawieniem. Bardzo gorąco polecam 😊😊
Marcin KaniaMarcin Kania
10:03 06 Sep 22
Witam w dniu wczorajszym byłem na umówionej wizycie. Podejście do pacjenta super. Pan dr bardzo dokładnie omówił sposób leczenia. Polecam
Anastazja LisowskaAnastazja Lisowska
10:03 30 Aug 22
Pani Doktor Marta Adamczyk to cudowna kobieta i świetnie opiekuje się pacjentem! Asystentka stomatologiczna, która zawsze była przy moich zabiegach to również odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Cały team Kovalenko mogę śmiało polecić, zawsze jestem zadowolona z wizyty!
D LD L
20:00 08 May 22
Z całego serca polecam wizytę w tym gabinecie stomatologicznym. Pan Doktor to bardzo profesjonalny lekarz co widać na pierwszy rzut oka. Zabieg, który został mi przeprowadziny to usunięcie ósemki. Pan Doktor do zabiegu podszedł bardzo profesjonalnie, podczas trwania całego zabiegu czułam się bardzo zaopiekaowna zarówno przez Pana Doktora jak i Panią Astytentke. Po wykonanym zabiegu jak i w trakcie nie czułam żadnego bólu. Dostałam konkretne wytyczne jak mam postępować co poskutkowało tym, że nie doszło do powstania opuchlizny czy siniaka, już na drugi dzień czułam się bardzo dobrze. Bardzo miła załoga i nowoczesny gabinet to komfort dla każdego pacjenta. Serdecznie polecam napewno tam wrócę.
Piotr TPiotr T
10:16 08 May 22
Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Leczenie na najwyższym poziomie.
maggiiee_25maggiiee_25
16:48 04 May 22
Pani w rejestracji jest przemiła! :)Atmosfera super, bezboleśnie.Pan doktor i Pani asystentka bardzo mili :)Od razu umówiłam sie na kolejna wizytę, doktor odczarował mi wizyty u stomatologa :)Polecam! 🙂
Wojciech GizińskiWojciech Giziński
18:19 28 Apr 22
Świetny gabinet. Bardzo dobre podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera, dzięki której aż chce się wracać do gabinetu. Profesjonalny sprzęt jak i podejście Pana doktora, po którym widać że wykonuje swoją pracę z pasją i sercem, mam nadzieję że efekt końcowy przewyższy najśmielsze oczekiwania. Z całego serca polecam
MonikaMonika
14:53 01 Apr 22
Polecam serdecznie wizyty u doktora.Stomatolog z powołania.Wizyta odbyła się w miłej atmosferze całego personelu.
Ar KaAr Ka
20:10 18 Dec 21
Witam, opinia w imieniu mamy, która była w zeszłym tygodniu na wizycie. Podejście do pacjenta jak i fachowosc na wysokim poziomie, jednak odejmuje jedna gwiazdkę za to, ze musiałam stać na mrozie przed wejściem do gabinetu, mimo, że w środku nie było innych pacjentów. Do tego wizyta się opóźniła, bo doktor się trochę spóźnił, a Pani z recepcji zabroniła wejścia do środka.... Rozumiem obecna sytuację epidemiczną, jednak bądźmy ludźmi, w środku nikogo w poczekalni nie było, a ja stałam przy minus 5 na dworze..
Piotr GlazerPiotr Glazer
13:03 13 Dec 21
Polecam serdecznie - gabinet Doktora Kowalenki - najlepszy dentysta w Koszalinie !!!! Usunął mi cztery ósemki bardzo trudne z pozawijanymi korzeniami (w trakcie jednej wizyty)- Przed zabiegiem nasłuchałem się historii znajomych, którzy mieli wyrywane ósemki u róznych lekarzy w koszalinie -brzmiało to strasznie ale po wcześniejszych wizytach miałem pełne zaufanie do Doktora praca była precyzyjna obyło się bez żadnych komplikacji i problemów na drugi dzień nie czułem już żadnego bólu, Polecam wszystkim taką opieke i tak wspaniałego lekarza 😉
stefan frankowskistefan frankowski
07:06 02 Oct 21
Polecam tego dentystę. Fachowiec w swoim fachu do tego bardzo przyjazny dla pacjenta. Lecząc zeby u innych dentystów straciłem kasę i jeszcze na dodatek doszło do dalszych schorzeń i utraty niektórych zebow. Ten dentysta naprawiać to co inni uszkodzili.Jesli ktoś ma problemy naprawdę warto go odwiedzic
Polecam gabinet Pana doktora Kovalenko.Musiałem usunąć 4 ósemki co przeszło w bardzo profesjonalny i bezbolesny sposób.Mimo pandemi ,zabezpieczenia i ochrona pacjenta jest na wysokim poziomie w tym gabinecie.Sam kontakt telefoniczny jak i na miejscu jest konkretny i sympatyczny . Oczywiście będę kontynuował dalsze leczenie zębów u Pana doktora i jego pomocników.
Urszula GlazerUrszula Glazer
15:29 20 Nov 20
I recommend this dentist's office and Dr. Kowalenko to everyone. Despite the pandemic, I felt safe there. There is a nice atmosphere there and the doctor's warm and calm voice calms even a panicara like me. I treated 2 teeth with a root canal, it was painless. The doctor informs what he will be doing and shows what the tooth looks like now. I wish everyone such a dentist.
Marta JareckaMarta Jarecka
20:28 01 May 20
Lecze sie u Doktora Kovalenko od dluzszego czasu. Na poczatku mialam do zrobienia kilka ubytkow i ponowne leczenie kanalowe. Bardzo ważne bylo dla mnie leczenie bez bólu. Na szczescie Doktor byl bardzo delikatny i teraz nie musze obawiac sie bólu. Profesjonalne podejście i szczegolowe wyjaśnienie przebiegu leczenie buduje zaufanie do lekarza. Goraco polecam.
js_loader

Kovalenko Dental Team – Twój stomatolog w Koszalinie

Adres: Świętego Wojciecha 24,
75-666 Koszalin
Rejestracja: +48690007678
Mail: dent@kovalenko.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 13:00 – 20:00
Wtorek: 10:00 – 20:00
Środa: 8:00 – 15:00
Czwartek: 8:00 – 15:00
Piątek: 8:00 – 15:00

Call Now Button